• WYPOMINKI 2022

od poniedziałku do soboty o godz. 17:30
    w niedziele o godz. 16:30

7.11. (poniedziałek)

Sportowa, W. Andersa, Dębowa, Batalionów Chłopskich, Kupiecka, Słowicza, Jesionowa, Akacjowa, S. Staszica

8.11. (wtorek)

J. Korzeniowskiego, Rynek, Radna, Piastów Śląskich, Ks. F. Bosaka, Browarna, Kąpielowa, Ogrodowa, Ubojowa

• WIECZYSTA ADORACJA 09.08.2022 r

WIECZYSTA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

09.08.2022 r

„Posłani w pokoju Chrystusa”

Godz. 7. 00 - Msza Św. i ROZPCZĘCIE ADORACJI

Godz. 7. 30 – ADORACJA PRYWATNA

Godz. 9. 00 - Róża Św. Antoniego, Św. Anny

Godz.10.00 - Róża Św. Maksymiliana M. Kolbego i Matki

Bożej Fatimskiej

• PROGRAM - REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 03 - 06.04.2022r.

„Nie ma Kościoła bez Krzyża; nie ma ofiary, uświęcenia i służby – bez Krzyża.
    Nie ma trwania i zwycięstwa bez Krzyża. Każdy kto zwycięża, zwycięża w Krzyżu.
    Wszystko ma swój sens w Krzyżu.”

bł. Stefan kard. Wyszyński

• REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 03 - 06.04.2022r.

,,W tym czasie wielkiego cierpienia dla nas, dla Ukrainy, zwracamy nasze oczy i serca na Święty Krzyż! W tym czasie niech pasterze we wszystkich kościołach jak najczęściej odprawiają Drogę Krzyżową, nabożeństwa pokutne i adorację Krzyża. Niech REKOLEKCJE, różne spotkania i pielgrzymki będą poświęcone ŚWIĘTEMU KRZYŻOWI oraz będą czasem i miejscem działania łaski Bożej, a także modlitwy o nawrócenie grzeszników.”

• Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi

Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.

W związku z trwającą na Ukrainie zbrojną agresją Rosji, w piątek 25 marca br. w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Ojciec Święty Franciszek dokona Aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.
    Papież prosi, aby pasterze i wierni na całym świecie w tym samym czasie