Archiwum

Znajdą Państwo tu materiały archiwalne, które znajdowały się wcześniej na naszej stronie internetowej.

• II Orszak Trzech Króli

Już w sobotę 6 stycznia po raz drugi ulicami Wołowa przejdzie ORSZAK TRZECH KRÓLI. Również i w tym roku jeden z mędrców – BALTAZAR - pochodzący z TANZANII, przybędzie do Nowonarodzonego na żywym WIELBŁĄDZIE. Dodatkowo w czasie II Wołowskiego Orszaku rozdamy uczestnikom 2 TYSIĄCE CZEKOLADEK.

Jeszcze nie zdecydowałeś/aś, czy przyjść na wołowski orszak? Wahasz się ze względu na pogodę? Niemożliwe! Nawet KRÓL BALTAZAR nie boi się zimna. Wyrusz z Nami, by oddać pokłon Dzieciątku Jezus. Zaczynamy Mszą Świętą pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego o godz. 11.00 w kościele św. Wawrzyńca.

Król Baltazar z Tanzanii zaprasza wszystkich na II ORSZAK TRZECH KRÓLI w WOŁOWIE - obejrzyjcie jego zaproszenie.

Czekamy na Ciebie!

• NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD 28.01.2018 GODZ. 18.00