OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.06.2018 r.

1. Dziś w liturgii przeżywamy XI niedzielę zwykłą. Dla modlących się brewiarzem - Psałterz III tygodnia. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30
  1. Codziennie w naszej parafii Msze św. odprawiane są o godz. 7.00 i 18.00; Sakrament Pojednania pół godziny przed Mszą św. Różaniec św. codziennie odmawiany jest w łączności z Rodziną Radia Maryja o godz. 6.30. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz. 16.30 – 17.30. W każdy czwartek od godz. 16.30 do 18.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W KAPLICY RELIKWII ŚWIĘTYCH.
  1. Codziennie Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. wieczornej.
  1. W piątek zakończenie roku szkolnego. Uczniów, nauczycieli, pracowników szkół, rodziców zapraszam na Mszę św. dziękczynną na godz. 8.00.
  1. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca, uroczystość Świętego Jana Chrzciciela, głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej. W tym dniu przypada 20 rocznica erygowania Parafii, a  25 czerwca -  20 rocznica rozpoczęcia pracy duszpasterskiej.
  1. W tygodniu w liturgii wspominamy: w czwartek św. Alojzego Gonzagi.
  1. Zapraszam na  spotkania formacyjne: w poniedziałek o 18.00 Odnowa w Duchu Św., ministranci w środę o 17.00.
  1. Wczoraj w sobotę w archikatedrze wrocławskiej dwóch naszych lektorów Paweł Biskup i Gracjan Chodorowski przyjęło posługę ceremoniarza, gratulujemy i prosimy o modlitwę w ich intencji.
  1. 23 czerwca w sobotę o godz. 9.00 Msza Święta pod przewodnictwem o. bpa Jacka Kicińskiego inaugurująca III TURNIEJ piłki nożnej LSO naszej archidiecezji pod patronatem Ministra Sportu i przy wsparciu Piotra Zielińskiego. Prosimy o wsparcie i pomoc przy organizacji turnieju.
  1. Bóg zapłać za wszystkie dary serca składane na prace przy naszej świątyni szczególnie za te, które w drugą niedzielę miesiąca złożone zostały na tacę.
  1. Przy wyjściu z kościoła znajduje się prasa katolicka, nowy numer naszej gazety parafialnej. Zachęcam do czytania i dziękuję za ofiary złożone za prasę.