OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.02.2019 r.

1. Dzisiaj w liturgii przeżywamy VI niedzielę zwykłą. Dla modlących się brewiarzem - Psałterz II tygodnia.
  1. Codziennie w naszej parafii Msze św. odprawiane są o godz. 7.00 i 18.00; Sakrament Pojednania pół godziny przed Mszą św. Różaniec św. codziennie odmawiany jest w łączności z Rodziną Radia Maryja o godz. 6.30. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz. 16.30 – 17.30. W każdy czwartek od godz. 16.30 do 18.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W KAPLICY RELIKWII ŚWIĘTYCH.
  1. W nawiązaniu do Światowych Dni Młodzieży, wpatrując się w oblicze Matki Bożej, organizujemy w parafii Pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 25.06 – 02.07.2019 r. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  1. W naszym Kościele, dzięki życzliwości organizatorów, jeszcze do najbliższego wtorku będzie trwa wystawa obrazów MADONNY POLSKIE koronowane przez Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Wystawę można oglądać po każdej Mszy Świętej.
  1. Przypominamy i imieniu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie zapraszamy do wzięcia udziału w balu charytatywnym „Wspieramy Olę”, który odbędzie się 23.02.2019 roku o godz. 20.00 w sali WOK-u. Zebrane środki zostaną przekazane na rehabilitacje Aleksandry Koczuk. Bilety i cegiełki do nabycia w sekretariacie szkoły ul. T. Kościuszki 27.
  1. 21.02 w najbliższy czwartek o godz. 18.45 odbędzie się Krąg Biblijny, który poprowadzi ks. Dr Ryszard Kempiak. Serdecznie zapraszamy.
  1. W tym tygodniu odbędą się spotkania formacyjne: w poniedziałek o godz. 18.00 Odnowa w Duchu Św., w środę o 18.00 wszyscy ministranci, w piątek o godz. 18.00 przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania, w czwartek o 16.30  zespół muzyczny dziecięcy.
  1. Bóg zapłać za wszystkie dary serca składane na odnowę naszej świątyni, szczególnie za te, które w II i IV niedzielę składamy na tacę.
  1. Przy wyjściu z Kościoła jest prasa katolicka, nasza gazeta parafialna. Zachęcam do czytania i dziękuję za ofiary złożone za prasę.