OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.08.2018 r.

1. Dziś w liturgii przeżywamy XIX niedzielę zwykłą. W parafii przeżywamy uroczystość odpustową ku czci św. Wawrzyńca  – główna Msza św. z procesją o godz. 1200. Dla modlących się brewiarzem - Psałterz III tygodnia.
  1. Codziennie w naszej parafii Msze św. odprawiane są o godz. 7.00 i 18.00; Sakrament Pojednania pół godziny przed Mszą św. Różaniec św. codziennie odmawiany jest w łączności z Rodziną Radia Maryja o godz. 6.30. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz. 16.30 – 17.30. W każdy czwartek od godz. 16.30 do 18.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W KAPLICY RELIKWII ŚWIĘTYCH.
  1. W czasie wakacji kancelaria czynna we wtorek, w środę i czwartek w godz. 16.30 – 17.30.
  1. W poniedziałek 13 sierpnia Nabożeństwo Fatimskie, rozpoczynamy o godz. 19.00 w kościele św. Wawrzyńca.
  1. Dobiegła końca XXXVIII Piesza Pielgrzymka z Wrocławia na Jasną Górę. Dziękujemy pielgrzymom za codzienną łączność w modlitwie.
  1. W  środę 9 sierpnia w XXXVII rocznicę konsekracji naszej świątyni, w Adoracji Wieczystej dziękowaliśmy Bogu za Kościół widzialny wznoszony modlitwą i darami serc wielu ludzi i za Kościół duchowy pielgrzymujący do Domu Ojca. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy.
  1. W środę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tę piękną maryjną uroczystość święci się w naszych świątyniach wiązanki ziół i kwiatów. W Lipnicy odpust o godz. 12.30.
  1. Istnieje możliwość udziału  w Pielgrzymce  BIESZCZADY: Przemyśl  – Kalwaria Pacławska - Cisna – Solina – Majdan – Przysłup Komańcza –Myczkowce – Polańczyk –Sanok –Zagórz. Termin  30.08 – 02.09.2018, koszt 580 zł, organizator: Waldemar Perski,  tel. 606830700; 668520040.
  1. Trwa czas wakacji i urlopów. Wszystkim przebywającym na wakacjach czy urlopach życzymy dobrej pogody, odpoczynku i błogosławieństwa Bożego. W tym wakacyjnym czasie pamiętajmy o Bogu w Eucharystii i modlitwie.
  1. Trwa kolejny etap prac przy naszej świątyni, serdecznie dziękuję za wszelką pomoc, modlitwy i ofiary przeznaczone na prace przy naszym kościele, szczególnie za złożone w II i IV niedzielę miesiąca.
  1. Przy wyjściu z kościoła znajduje się prasa katolicka, nowy numer naszej gazety parafialnej. Zachęcam do czytania i dziękuję za ofiary złożone za prasę.