OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.04.2018 r.

1. Dzisiaj w liturgii przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną – Dobrego Pasterza, w całym Kościele modlimy się o liczne, dobre i święte powołania kapłańskie i zakonne. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Dla modlących się brewiarzem -  Psałterz IV tygodnia.
  1. Codziennie w naszej parafii Msze św. odprawiane są o godz. 7.00 i 18.00; Sakrament Pojednania pół godziny przed Mszą św. Różaniec św. codziennie odmawiany jest w łączności z Rodziną Radia Maryja o godz. 6.30. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz. 16.30 – 17.30. W każdy czwartek od godz. 16.30 do 18.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W KAPLICY RELIKWII ŚWIĘTYCH.
  1. W  środę 18 kwietnia przeżyliśmy w naszej Parafii Sakrament Bierzmowania, którego  młodzieży udzielił ks. bp Andrzej Siemieniewski. Dziękuję jeszcze raz kapłanom, szczególnie ks. Marcinowi, katechetom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim, którzy przyczynili się do tak pięknego i głębokiego przeżycia tego Sakramentu. Dziękuję za piękny dar dla naszego kościoła - lichtarze, które znajdują się przed ołtarzem.
  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek św. Wojciecha głównego Patrona Polski, we wtorek św. Jerzego, w środę św. Marka Ewangelisty.
  1. Z racji święta patronalnego św. Wojciecha zapraszam w poniedziałek, o godz.18.00 na Eucharystię w intencji Ks. Wojciecha.
  1. Spotkanie  dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. w poniedziałek, środę i czwartek o godz. 16.00, dzieci rocznicowych w piątek o godz. 16.30.
  1. Zapraszam na  spotkania formacyjne: poniedziałek o 18.00 Odnowa w Duchu Św., we wtorek o 16.30 zespół muzyczny dziecięcy, we wtorek o 17.30 poradnia przedmałżeńska, w środę o 17.00 ministranci.
  1. Bóg zapłać za wszystkie dary serca składane na prace przy naszej świątyni, szczególnie  za złożone na tacę dzisiaj, w czwartą niedzielę miesiąca.
  1. Przy wyjściu z Kościoła znajduje się prasa katolicka, nowy numer naszej gazety parafialnej. Zachęcam do czytania i dziękuję za ofiary złożone za prasę.