OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.10.2018 r.

1. Dziś w liturgii przeżywamy XXVIII niedzielę zwykłą - liturgia z uroczystości Św. Jadwigi. Dla modlących się brewiarzem - Psałterz IV tygodnia. Nabożeństwo Różańcowe o 16.30.  Dzisiaj XVIII Dzień Papieski, obchodzimy pod hasłem: Promieniowanie ojcostwa.
  1. Codziennie w naszej parafii Msze św. odprawiane są o godz. 7.00 i 18.00; Sakrament Pojednania pół godziny przed Mszą św. Różaniec św. codziennie odmawiany jest w łączności z Rodziną Radia Maryja o godz. 6.30. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz. 16.30 – 17.30. W każdy czwartek od godz. 16.30 do 18.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W KAPLICY RELIKWII ŚWIĘTYCH.
  1. Przeżywamy miesiąc październik  poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Różaniec  od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, w sobotę po Mszy św. wieczornej i codziennie rano o 6.30.
  1. W naszej Świątyni dobiegł końca XVIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej Cantus Organi WOŁÓW 2018. Wszystkim Instytucjom i osobom, które przyczyniły się do tak pięknych przeżyć muzycznych jak i organizacji Festiwalu składam szczere wyrazy wdzięczności - Bóg zapłać.
  1. Wszystkim uczestnikom pielgrzymki do Trzebnicy na czele z Ks. Marcinem, dziękujemy za dar modlitwy przed obliczem św. Jadwigi Śląskiej, patronki wyboru Polaka na Stolicę Piotrową.
  1. W tym tygodniu w liturgii przypada wspomnienie: w poniedziałek św. Teresy od Jezusa, we wtorek św. Jadwigi Śląskiej, w środę św. Ignacego Antiocheńskiego, w czwartek św. Łukasza Ewangelisty, w sobotę św. Jana Kantego.
  1. 18 października 2018 r w czwartek o godz. 18.45 odbędzie się pierwszy w tym roku formacyjnym Krąg Biblijny. Spotkanie poprowadzi ks. dr Ryszard Kempiak.
  1. Jak zapowiadaliśmy tydzień temu i słyszeliśmy w środkach mas media, wolontariusze w całym kraju w tych dniach zbierają ofiary na fundusz stypendialny Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia” oraz  na Tydzień Miłosierdzia i Tydzień Misyjny. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie dary serc.
  1. Zachęcamy dzieci do udziału w Holy Wins – Pochodzie Świętych organizowanym przez naszą Parafie przy udziale władz samorządowych w dniu 30.10 br. pod przewodnictwem ks. Bpa Antoniego Długosza
  1. W tym tygodniu odbędą się spotkania formacyjne: w poniedziałek o 18.00 Odnowa w Duchu Św., w środę o 18.30 ministranci, w czwartek o 16.30 zespół muzyczny dziecięcy.
  2. Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc, modlitwy i ofiary przeznaczone na prace przy naszym kościele, szczególnie za złożone w II i IV niedzielę miesiąca.
  1. Przy wyjściu z kościoła znajduje się prasa katolicka, nowy numer naszej gazety parafialnej. Zachęcam do czytania i dziękuję za ofiary złożone za prasę.