Jubileusz XX-lecia istnienia naszej parafii

4 czerwca b.r. dziękowaliśmy Panu Bogu za 20 lat istnienia naszej parafii.
Mszy św. dziękczynnej o godz. 18.00  przewodniczył ks. Arcybiskup Józef Kupny Metropolita Wrocławski.
Na wstępie ks. Proboszcz Stanisław Małysa poprosił o przewodniczenie i modlitwę za naszą wspólnotę w tym wyjątkowym dniu.
Na uroczystość licznie przybyli parafianie, grupy duszpasterskie oraz księża zaproszeni z naszego dekanatu oraz wcześniej posługujący w naszej parafii. Całej uroczystości towarzyszył chór poarafialny, który swoimi pieśniami podkreślił w szczególny sposób doniosły charakter naszego uroczystego spotkania.
Na zakończenie Ksiądz Proboszcz wyraził wdzięczność wszystkim tym, którzy przyczynili się do budowy tej wspólnoty parafialnej. Przedstawiciele wspólnot parafialnych złożyli na ręce ks. Arcybiskupa podziękowania i kwiaty, a także złożyli życzenia z okazji 5. rocznicy ingresu i przejęcia posłannictwa naszej Archidiecezji oraz 35-lecia sprawowania posługi kapłańskiej. Młodzież wręczyła też z tego tytułu wszystkim kapłanom symboliczną różę, dziękując za dar kapłaństwa.