• Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na stronie: Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

• Pierwsza Komunia Świeta

I Komunia Święta w naszej Parafii odbędzie się 21 czerwca br. o godz. 10.00; rocznica Pierwszej Komunii Świetej 28 czerwca o godz. 12.00, Sakrament Bierzmowania w październiku br.

• UROCZYSTOŚĆ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia (Dz. 299). Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego.

• Msze święte i nabożeństwa na żywo

Pragniemy zaprosić was Drodzy Parafianie, którzy z wiadomych powodów nie możecie uczestniczyć bezpośrednio w liturgii naszej parafii, do oglądania mszy świętych i nabożeństw na żywo na naszym kanale You Tube. Wystarczy kliknąć z prawej strony link: msze na żywo.

• Przyznanie specjalnych odpustów - Dekret Apostolski

Dekret Penitencjarii Apostolskiej

odnośnie do przyznania specjalnych odpustów

dla wiernych w obecnej sytuacji pandemii

PENITENCJARIA APOSTOLSKA

DEKRET

Wiernym dotkniętym chorobą zakaźną spowodowaną Covid-19, powszechnie znaną jako koronawirus, a także pracownikom służby zdrowia, członkom rodzin i wszystkim tym, którzy w jakimkolwiek charakterze, także poprzez modlitwę, opiekują się nimi, udziela się daru specjalnych odpustów.

„Weselcie się nadzieją! W ucisku bądźcie cierpliwi, w modlitwie – wytrwali” (Rz 12, 12). Słowa napisane przez św. Pawła do Kościoła w Rzymie rozbrzmiewają w całej historii Kościoła i ukierunkowują myśli wiernych w obliczu wszelkich cierpień, chorób i nieszczęść.

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone